דלת כניסה

דלת כניסה הנה אחד האלמנטים המרכזיים בכל בית בישראל. וכן ידוע כי דלתות כניסה מגיעות בעיצובים מובנים מראש. אך האם ניתן לעצב דלת כניסה בהתאמה אישית? איך נוכל להשפיע על עיצוב דלת הכניסה של הבית שלנו ולהעניק לה טאץ' אישי? ומדוע מומלץ להשקיעה בעיצובה של דלת כניסה לבית?

כל אדם שמשפץ בית קיים, או שנמצא בתהליך בנייה של בית חדש, מחכה לרגע בו יגמר שלב הבנייה המתיש ויתחיל השלב הכיפי של העיצוב הסופי. עיצוב פנים הבית כולל אספקטים רבים המתחילים בחלוקת החלל, בבחירת הרהיטים ובעיצוב המטבח ונגמרים בשילוב אלמנטים עיצובים משלימים כמו למשל בחירת דלת כניסה.

בחירת דלת כניסה – דלתות בעיצוב אישי זה אפשרי?

אם בעבר לא ייחסו לדלת כניסה משמעות כה גדולה, כיום, בבתים המודרניים, דלתות כניסה מקבלות מקום של כבוד. הדלתות מגיעות במגוון עיצובים והן מיוצרות מחומרי גלם איכותיים, מה שהופך אותן ליציבות, עמידות ובטוחות עבור הדיירים. אך למרות המגוון הרחב שכבר קיים, ישנם בעלי בתים, אשר מעוניינים בדלת כניסה בעלת נופך יותר אישי וייחודי. כיצד נקנה לדלת הכניסה שלנו מראה ייחודי וכיצד אנו יכולים להשפיע על עיצובה? מסתבר שישנן כמה דרכים.

גודל הדלת

אחד השלבים הראשוניים בבחירת דלת כניסה הוא השלב בו אתם קובעים מהו גודל הדלת הרצויה. על מנת לעשות זאת, עליכם למדוד את היקף הדלת ולהחליט מהו גודלו של המשקוף בו אתם מעוניינים. העובדה שפרופילים עשויים מחומר גמיש כמו אלומיניום, מאפשרת ליצור אותם במידות שונות, והגודל שתבחרו, ישפיע על המראה הסופי של הדלת.

הכניסו קצת צבע לחיים

עוד דרך להכניס קצת נגיעה אישית לעיצוב דלת כניסה הוא על ידי בחירת הצבע. אומנם הדלתות מגיעות בדגמים ספציפיים, אולם הצבע נתון לשיקולכם ולטעמכם, ולכן, בחירת הצבע תשפיע על המראה הכללי של הדלת, וכן על מראה פנים הבית. כמו כן, ביכולתה להוסיף לחלל טאץ' עיצובי, אישי וייחודי.

הוספת חלון או זכוכית לדלת

ישנם דגמים של דלתות בהם ניתן לשלב חלונות נפתחים או חלקי זכוכית בגדלים שונים. שילוב הזכוכית בעיצוב דלת כניסה יעניק לדלת מראה ייחודי ומקורי וישפיע על עיצוב הבית באופן משמעותי, מה גם שניתן לשלב זכוכיות בצבעים שונים. את החלון ניתן לבחור בגדלים שונים וכך גם להשפיע על כמות האור שנכנסת הביתה. כמו כן, אם בחרתם בדלת עם חלון, תוכלו לשלב בעיצוב גם סורגים.

בכל הנוגע לדלת כניסה, כיום ישנו מגוון רחב של עיצובים ובנוסף כל אחד יכול לעצב את הדלת שלו באופן אישי, גם על ידי ידיות ופרזולים. לכן כשהמגוון כל כך גדול, כל שנותר לכם לעשות הוא לפנות לחנות וותיקה ומקצועית, שידועה כמובילה בתחום, ולבחור את הדלת שמתאימה לכם ביותר, כאשר אתם יכולים לשלב בכל עיצוב גם את טעמכם האישי.

דילוג לתוכן